Ponúkame vám moderné jednotky najvyššieho užívateľského komfortu v energeticky úsporných zariadeniach, ktoré umožňujú udržiavať teplotný komfort priestoru v plne automatickom režime.

Pre dnešné zariadenia je samozrejmosťou chladenie spolu s vykurovaním, tichými, kompaktnými a energeticky úspornými jednotkami spĺňajúce vyššie dizajnové nároky. V kombinácii s akumulačnými nádržami, prípadne fotovoltaikou je možné jednotlivé systémy doplniť aj o ohrev úžitkovej vody.

 

Medzi nami ponúkané služby patria nie len tepelné čerpadlá ale aj fotovoltaika, klimatizácie, návrhy riešení, zaručný a pozáručný servis.

 

Fotovoltaika

Fotovoltaika slúži na ohrev vody, a to najmä v domácnostiach. Vďaka všade dostupnej slnečnej energii je ekologickým riešením, ktoré je čoraz populárnejšie a má v budúcnosti svoje pevné miesto. Na základe konkrétnych špecifikácií vášho projektu – rozloženie, umiestnenie, prístupnosť a ďalšie – sme schopní navrhnúť fotovoltaické systémy presne na mieru zákazníka. Odborná montáž je istotou toho, že fotovoltaika od našej spoločnosti vám bude slúžiť spoľahlivo a bude reálne fungovať.

Fotovoltaické panely z nášho sortimentu zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym kritériám. Sú vyrobené za použitia odolných a trvácnych materiálov. Zakladáme si na stopercentnej funkčnosti, a preto spolupracujeme s výrobcami, ktorí majú vo svete fotovoltaiky zvučné meno. Ako BONUS našim zákazníkom ponúkame záručný a pozáručný servis a v prípade komplikácií tak vieme okamžite zakročiť tak, aby váš komfort neutrpel.

Ak myslíte ekologicky a chcete si zabezpečiť dostupnú teplú vodu, fotovoltaika je ideálnym riešením.

 

Klimatizácie

Ponúkame profesionálnu montáž klimatizačných jednotiek v domoch, bytoch, priemyselných priestoroch či na akýchkoľvek iných miestach. Náš tím nájde najvhodnejší typ klimatizácie pre váš projekt. Prezraďte nám svoje požiadavky a my pre vás navrhneme riešenia, ktoré budú účinné a cenovo dostupné. V našej ponuke nájdete modely MONO Split a DUAL Split so širokým výberom funkcií.

Pobyt vo vašom interiéri bude vďaka našim klimatizačným jednotkám príjemný, bezpečný a zdravotne nezávadný v každom ročnom období. Individuálne riešenia, profesionálna inštalácia, funkčná klimatizácia – to všetko ponúkame svojim zákazníkom!

Luna Clima

Klimatizačné jednotky DC inverter s tepelným čerpadlom

  • Energetická účinnosť chladenia A ++ a vykurovanie A +
  • Chladivo R410A
  • Minimálna hlučnosť - max. 20 dB pri vnútornej jednotke
  • Široký rozsah prevádzkových teplôt od -15 ° C do +45 ° C
  • Variabilné inštalácia - vnútornú jednotku je možné pripojiť zozadu, sprava alebo zľava
  • Jednoduché a komfortné ovládanie pomocou diaľkového ovládača
  • Automatický reštart v prípade výpadku prúdu
  • Elektrický príkon v režime stand-by 0,5 W

 

Ohrev vody

Profesionálna montáž solárnych systémov pre teplú vodu vo vašom dome, na chate či v priemyselných priestoroch. Ak máte za cieľ ekologické riešenia, ohrev vody solárnymi panelmi je ideálnou a dlhodobou voľbou do budúcnosti. Tieto solárne systémy sú navrhnuté tak, aby slnečnú energiu na ohrev vody využívali efektívne a s čo najmenšími stratami. Tie z našej ponuky sú vyrábane za použitia moderných technológií, vďaka čomu sú účinné. Kvalitné materiály zase zabezpečia skvelú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Ohrev vody solárnymi panelmi nie je iba ekologickým, ale aj ekonomickým riešením. Ak máte o tento spôsob získavania teplej vody záujem, náš tím navrhne a pripraví najlepšie riešenie ušité priamo na mieru. Nech ide o akúkoľvek budovu, s nami môžete šetriť solárnymi panelmi rýchlo a efektívne.

 

Kvalifikovaní členovia nášho tímu sa postarajú o všetko – od návrhu riešenia až po odborne vykonanú montáž.

Pri návrhu riešenia berieme do úvahy každé jedno špecifikum vášho projektu. Či už ide o domácnosť alebo priemyselné priestory, chápeme jedinečnosť každého miesta, a preto je nevyhnutné zvoliť také riešenia, ktoré budú ušité priamo na mieru. K práci teda pristupujeme individuálne, čo je zárukou toho, že navrhnuté riešenie bude zodpovedať vašim konkrétnym potrebám.

Vykonávanie montáže je detailnou prácou, ktorá keď je odvedená nesprávne, môže spôsobiť množstvo problémov. Naši pracovníci sú certifikovaní experti, ktorí majú s montážou dlhoročné skúsenosti a svoje schopnosti vedia efektívne využiť pri práci na vašom projekte.

Individuálne riešenia, poctivo a kvalitne odvedená práca – vaša spokojnosť!

 

Servis

Záručný a pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou! Každá inštalácia vykonaná nami, či už ide o tepelné čerpadlá, fotovoltaické systémy alebo klimatizácie, je vykonaná profesionálne a spoľahlivo. Avšak aj v takých prípadoch môžu nastať komplikácie. Náš tím však vie vždy perfektne reagovať a expresne rýchlo odstráni akékoľvek nedostatky.

Kvalitný servis je BONUSOM pre našich zákazníkov. Veríme, že kompletná starostlivosť je jediným spôsobom, ako dosiahnuť obojstrannú spokojnosť.